Vabimo vas, da pridete zopet v šolo!

V ponedeljek, 2. septembra 2019, ob 8.00 uri se bomo zbrali v AVLI ŠOLE.

Najprej bo sprejem prvošolcev in njihovih staršev ter ostalih učencev s kratkim kulturnim programom. Nagovorila jih bodo ravnatelj šole, Davorin Majhenič ter podžupan MONG, Sebastjan Komel in  županov svetovalec, Jaka Fabjan. Prvošolci bodo sprejem nadaljevali v učilnici, po končanem programu pa bodo lahko s starši odšli domov.

Učenci od 2. do 9. razreda (razen 5. razred, ki se bo odpravil v šolo v naravi z avtobusne postaje v Braniku ob 8.00 uri), boste po uvodnem delu nadaljevali delo z razredniki. Po malici (3. šolsko uro)  bo pouk po urniku, ki bo objavljen na spletni strani šole.

Malica in kosilo bosta organizirana.

Urniki šolskih prevozov bodo objavljeni v petek, 30. 8. 2019.

Tudi podaljšano bivanje in jutranje varstvo bosta organizirana po ustaljenem urniku (jutranje varstvo od 7.00 dalje, podaljšano bivanje do 16.05).

Za nemoteno delo prinesite s seboj šolske copate, peresnico in pripomočke za delo od 3. šolske ure dalje po urniku.