Učenci, bliža se 1. september in ponovno vas vabimo v šolo.

Dobimo se v ČETRTEK, 1. 9. 2022, ob 8.00 uri.

Učenci od 2.–5. razreda se zberete v matičnih učilnicah, učenci od 6.–9. razreda pa v spodnji avli, od koder vas bodo učitelji ob 8. uri odpeljali v telovadnico.

V šolo vstopajte vsi učenci pri glavnem vhodu.

Najprej bo v telovadnici sprejem prvošolcev, njihovih staršev in ostalih učencev naše šole z nagovorom ravnatelja in predstavnika MONG. Prvošolci bodo sprejem nadaljevali v učilnici, po končanem programu pa bodo lahko odšli s starši domov.

Učenci 2.–9. razreda boste po uvodnem delu do malice nadaljevali delo z razredniki, po malici pa bo pouk po urniku, ki je objavljen na spletni strani šole.

Za učence bosta že prvi dan organizirana malica in kosilo, za učence v OPB pa tudi popoldanska malica.

Organizirana bosta tudi jutranje varstvo in podaljšano bivanje.  Za morebitni prihod pred 7. uro kontaktirajte vodstvo šole.

Urniki prevozov so objavljeni na naši spletni strani (v zavihku Starši – Prevozi).

Lepo pozdravljeni!

Davorin Majhenič, ravnatelj

PRILOGA: Obvestilo staršem o preventivnem ravnanju učencev in dijakov za varno šolo