Oddaja BOJEVNIK

Spoštovani!

Droga še nikoli ni bila tako ogrožajoča kot danes. Starši in učitelji smo pogosto nemočni, včasih ostajamo tudi brez odgovorov.

Vseslovensko družbeno odgovoren program neodvisen.si bo v ponedeljek, 17. 1. 2022, premierno začel z nizom oddaj V ŽIVO OB 20:00.

V prvi oddaji z naslovom BOJEVNIK bo gost v studiu Brane Miličević. Odgovarjal bo na vprašanja, povezana z lastno težko izkušnjo zasvojenosti z drogo in vzrokih, ki so ga privedli do tega.

Posebnost oddaje je predvsem, da gledalci zastavljajo vprašanja, na katera bosta Brane Miličević in Bojan Kodelja odgovarjala v živo.

Učitelji in starši lahko do dogodka dostopajo preko povezave https://omrezje.neodvisen.si/social/dogodki/online-v-zivo/sirsa-druzba/bojevnik ali na naši neodvisen facebook strani.

Predhodna prijava ni potrebna.

Lep pozdrav,

ustvarjalci programa neodvisen.si

Anina zvezdica

V naši šoli in vrtcu smo zaključili dobrodelno zbiralno akcijo hrane, čistil in kozmetike za družine v stiski. Zbrali smo za več škatel stvari, ki smo jih namenili akciji Anina zvezdica. Odpeljali smo jih v Interspar Nova Gorica, kjer nas je prijazno sprejel vodja, g. Andraž Furlan. Poskrbeli bodo, da bo zbrano dostavljeno v zbirni center Anine zvezdice v Ljubljani. Od tu pa naprej v družine, da jim polepšajo praznike. Iskrena hvala vsem, ki ste sodelovali!!

ZBIRANJE ODPADNEGA PAPIRJA

Obveščamo vas, da bo od ČETRTKA, 16. 12. do SREDE, 22. 12. 2021 potekalo ZBIRANJE ODPADNEGA PAPIRJA. Kontejner bo na parkirišču vrtca/šole. Zbrana sredstva bomo nakazali v šolski/vrtčevski sklad Vabljeni k sodelovanju!

Tradicionalni zajtrk Zvezdice

19. novembra smo v skupini Zvezdic obeležili tradicionalni slovenski zajtrk. Čeprav so bile ta dan v vrtcu samo tri deklice, smo se imeli zelo lepo in z veseljem smo pojedli vse dobrote.   GALERIJA

Tradicionalni zajtrk Sončki

Pri sončkih smo si za tradicionalni slovenski zajtrk pripravili pogrinjke, mizo pa so krasile čebelice, ki smo jih sami izdelali. Cel teden smo se pogovarjali o čebelicah in spoznavali, kje dobimo hrano, ki jo na tradicionalni zajtrk zaužijemo. V petek po zajtrku pa...