Zadnji šolski dan

Zadnji šolski dan

V petek, 24. 6. 2022, se je zaključilo šolsko leto 2021/2022. Preden so učenci prejeli spričevala in se napotili čim bolj brezskrbnim počitnicam naproti, smo se s šolsko proslavo spomnili prazničnega dne – dneva državnosti. Na ta praznik se spomnimo 25. junija 1991, ko je Slovenija postala neodvisna država. Po proslavi so učenci dobili spričevala in priznanja za svoje dosežke, nato je sledila še kratka predstava Toneta Pavka: Juri Muri, v izvedbi 1. in 4. razreda ter članov dramskega krožka.

Vse utrinke si lahko ogledate v galeriji.

Želimo vam čudovite in nepozabne poletne počitnice.

PROSLAVA

Obveščamo vas, da bo zaključna proslava potekala v petek, 24. 6. 2022, tretjo šolsko uro.

USTVARJANJE NA RIHENBERŠKEM GRADU

Učenci 8.razreda so si v torek, 21. 6. 2022, ogledali Rihenberški grad nad Branikom. Ob 8 uri zjutraj so se izpred šole odpravili peš proti gradu. Pot je bila prijetna in sproščena. Ko so prispeli do gradu, jih je tam že čakala prijazna gospa Alenka Pavlica, ki jim je...

28. KOLESARSKA DIRKA PO SLOVENIJI

Vljudno vabljeni na brezmejno etapo dirke Po Sloveniji z imenom BORDERLESS TOUR. Več v prilogah: Kolesarska dirka Po Sloveniji 2022 - program in Kolesarska dirka Po Sloveniji 2022 - vabilo SEZNAM spremljevalnih športnih in družabnih dogodkov: PETEK, 10....