Spoštovani starši!

Po navodilih Ministrstva za izobraževanje znanost in šport ter Nacionalnega inštituta za javno zdravje, se bo s  ponedeljkom, 1. 6. 2020, vzgojno delo v vrtcu odvijalo po ustaljenem urniku in normativih. Ne glede na število prisotnih, bodo vsi otroci v svojih matičnih skupinah. Otroci bodo v matični skupini od prihoda do odhoda

Za otroke, ki pridejo v vrtec 1. 6. 2020 prvič, bodo starši podpisali IZJAVO, oziroma jo lahko prinesejo in jo oddajo dežurni vzgojiteljici.

Otroke bo na vratih sprejemala dežurna vzgojiteljica. Za odhod domov, vas prosimo, da se čimbolj držite napovedane ure, saj bomo otroka pripravili in vam ga, ko boste pozvonili, pripeljali do vhodnih vrat.

Pomembno je, da v vrtec prihajajo le zdravi otroci. Pri delu pa bomo še vedno upoštevali poostrene higienske standarde, ki jih je izdal NIJZ.

Če vaš otrok ne bo obiskoval vrtca, ste do 30. 6. 2020 še vedno opravičeni plačila vrtca.

Veselimo se ponovne vrnitve vašega otroka v vrtec.

Davorin Majhenič, ravnatelj