Tehnična pomoč

Do spletne učilnice OŠ Branik lahko dostopate preko povezave v hitrem meniju (na vrhu spletne strani).

Dostop do spletne učilnice

Za pomoč pri dostopu in vpisu v spletno učilnico so vam na voljo navodila: navodila za vstop (pdf), navodila za vstop (ppt).

Ogled komentarjev

Navodila za ogled popravkov in komentarjev nalog, ki jih učenec/ka odda v spletno učilnico.

Učenci lahko spletno pošto, ki jim jo na šoli kreira računalničarka, uporabljajo za šolske namene. Do spletne pošte dostopajo preko povezave arnes pošta. V pomoč pri prijavi so jim lahko navodila za vstop.

Starše naprošamo, da ob prejemu kode (preko smsm sporočila) potrdijo podatke v eAsistentu. Pomagate si lahko z navodili za potrditev podatkov v eAsistentu.

MS Word

– Kako shranim Wordov dokument v PDF formatu?

MS Teams

Vsi učenci in učitelji se morajo pred prvo uporabo MS Teamsov, obvezno najprej prijaviti v Oblak 365. V sistem se prijavijo z AAI prijavnimi podatki, ki so jih prejeli od razrednika oz. razredničarke.

Spremljanje predavanja preko MS Teams

Oblak 365

Office 365 so storitve in orodja, ki omogočajo komunikacijo z vrstniki in učitelji. Do pomembnih informacij se dostopa preko različnih spletnih brskalnikov in naprav. Naša šola učencem in učiteljem omogoča uporabo brezplačnih programov Office. Ti do njih dostopajo preko povezave https://o365.arnes.si/ . Za uporabo omenjenih storitev pa potrebuje AAI račun.

MS PowerPoint

Predvajanje zvočne in video vsebine v predstavitvi brez težav

Orodje za izrezovanje

Kako zajamem zaslonsko sliko?

Live Work Sheets

Kako oddam delovni list?

Zadnja obvestila

Potrditev podatkov v eAsistentu

Objavljamo navodila za potrditev podatkov v eAsistetu.