Skoči na glavno vsebino

NOV KOMBI

Za organizacijo šolskih prevozov nam je občina kupila nov kombi.

PETEK, 9. 2. 2024

Spoštovani starši!

Kot smo vas obvestili na 1. roditeljskem sestanku in kot je zapisano v koledarju v Beležki, v petek, 9. 2. 2024, ne bo pouka.

RODITELJSKI SESTANEK in POGOVORNA URA

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bodo zaradi dogajanja v Braniku, roditeljski sestanki v mesecu marcu, februarske popoldanske pogovorne ure pa v torek, 6. 2. 2024 od 17.00 do 18.00.

Hvala za razumevanje.

ODJAVA/PRIJAVA OBROKA

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je včasih odzivnost sistem za odjavo/prijavo malo počasnejša. Kar pomeni, da sistem klik na gumb zazna šele po nekaj sekundah. Ker vsak klik na gumb “Pošlji” na e-poštni naslov (vaš in naš) posreduje obvestilo o odjavi/prijavi obroka vas prosimo, da pri odjavi/prijavi obroka na gumb za oddajo kliknete le enkrat in nato počakate, da se sistem odzove (vas preusmeri na naslednjo stran). V nasprotnem primeru boste tako vi kot tudi mi na e-poštni naslov prejeli večkratno obvestilo o odjavi/prijavi prehrane.

Hvala za razumevanje.

Prihajajoči dogodki

Dostopnost