Spoštovani starši!

Na naši šoli smo novembra v okviru dobrodelnega bazarja organizirali tudi izmenjevalnico igrač, ki se tematsko povezuje z bližajočim se prazničnim obdobjem.
Hvaležni sva vam za neverjeten odziv. Igrače so dobile nove lastnike, kar je bil najin namen.
Najbolj pa nama je zaigralo srce, ko sva plišaste igrače odnesli na otroški oddelek Splošne bolnišnice Nova Gorica. Bolnišnična učiteljica ter zdravstveno osebje so bili iskreno veseli donacije, otroci na oddelku pa so si že izbrali svojo, da jim polepša čas bivanja.
Dobrota ne pozna meja in največje zadovoljstvo nam pusti veselje otrok.
Upava, da bodo tudi naslednje izmenjevalnice dosegle svoj namen, predvsem pa, da postanejo tradicija naše šole.

Nekaj utrinkov iz izmenjevalnice ter donacije bolnišnici si lahko ogledate v GALERIJI.

koordinatorki izmenjevalnice Marinka Rus in Jana Birsa Šabec
ravnatelj Davorin Majhenič