Skoči na glavno vsebino

Danes smo okrog 11.00 ure prispeli na Debeli Rtič, kjer so nas pričakali prvi sončni žarki.  Polni radovednosti smo se odpravili proti Mladinskemu domu Rakovica. Tam smo se namestili in se najprej odpravili na krajši sprehod, da smo raziskali okolico našega novega doma za tri dni. Po obilnem kosilu smo se malo podružili in ob zvokih glasbe malo zaplesali. Zanimanja za počitek ni bilo. Ob 15.00 nas je na pomolu že čakala ladjica, ki nas je odpeljala vse do Kopra. Z ladjice smo občudovali obalo, ptice in tovorne ladje v Luki Koper. V Kopru smo najprej odšli na krajši sprehod nato pa smo si privoščili slasten sladoled. Preostanek časa smo preživeli ob morski obali in na igralih. Po prihodu nas je že čakala večerja in še malo sprostitve pred domom. Sledila je večerna priprava na počitek in pravljica za lahko noč. Vsi otroci so mirno zaspali in komaj že čakajo na nove dogodivščine, ki jih bo prinesel jutrišnji dan.

Več utrinkov si lahko ogledate v GALERIJI.

 

Dostopnost