Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši in učenci!

V torek, 9. 2.  2021 se pouk  za učence prve triade ponovno nadaljuje v šoli. Da bo delo potekalo nemoteno, vas prosimo, da si podrobno preberete obvestilo.

  • Šolska vrata se odpro ob 7.00 (za izjemne primere kontaktirajte ravnatelja 041 906 581). Otroci 1. triletja vstopajo v šolo pri zadnjem vhodu (pri šolskem igrišču). Tam bo učenca sprejel dežurni učitelj.
  • Pred vstopom pazite na varno razdaljo. 
  • Učenec obuvalo pusti v garderobi, zimsko vrhnje oblačilo pa nese s seboj v matično učilno. Starši in drugi spremljevalci v šolo ne vstopate. Če želite kontakt z zaposlenimi, pozvonite pri vhodnih vratih in počakajo (zvonec za 1. razred, različni telefonski številki za drugi in tretji razred).
  • Pouk naj obiskujejo le zdravi učenci in učitelji (brez enega ali več naštetih simptomov oz. znakov kot so: npr. povišana telesna temperatura, zamašen nos/nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, driska, slabost/bruhanje, sprememba zaznavanja vonja in/ali okusa, neobičajna utrujenost, vnetje očesnih veznic tako v blagi kot v težji obliki).Če otrok zboli z zgoraj navedenimi znaki/simptomi naj ostane doma in omeji stike z drugimi ljudmi. Za nadaljnja navodila pokličite otrokovega izbranega ali dežurnega zdravnika.
  • Zaposleni bomo na šoli pouk in druge aktivnosti izvajali v skladu z navodili NIJZ, ZRSŠ in MIZŠ. Učenci posameznih razredov se tako ne bodo srečevali, ločeni bodo tudi njihovi sanitarni prostori, prostor za rekreacijo na prostem in v času kosila. Šport se bo izvajal v telovadnici in zunaj. Tudi podaljšano bivanje se bo izvajalo ločeno po posameznih razredih.
  • Malico bodo učenci pojedli v razredu. Hrano jim bo prinašalo in delilo kuharsko osebje. Poskrbljeno bo tudi za čiščenje in razkuževanje površin, učilnice se bodo večkrat dnevno temeljito prezračile.
  • Učenci naj od doma ne prinašajo nobenih igrač.
  • Za odhod otroka v spremstvu staršev pozvonite pri vhodnih vratih ali pokličete na telefonsko številko  ob najavljeni uri odhoda, učitelj vam bo otroka pripeljal do vrat.
  • Vozni red: v dogovoru s straši v tednu od 9. – 12. 2. 2021 ne bo šolskih prevozov.
  • Za morebitna dodatna pojasnila pokličite na 041 906 581 ali pišite davorin.majhenic@os-branik.si

Ravnatelj, Davorin Majhenič

Dostopnost