Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje ga. MATEJE  PERŠOLJA,  ki bo v četrtek, 24. 11. 2022, ob 17.00, v telovadnici šole.

Na srečanju bo ga. Peršolja z vami spregovorila o skupnih točkah, kjer lahko starši in učitelji podpremo otroka za bolj samostojno, odgovorno in izpolnjeno življenje. Ker ko otrok cveti, cveti svet okrog njega.

Kratek opis predavateljice: Je mama dveh izjemnih, skoraj odraslih otrok, žena in učiteljica. Primorka, ki je odraščala v Vrtojbi, na Saksidu in tudi v Braniku. Je ljubiteljica gora in vodnica Planinske zveze Slovenije.

Razvila je način poučevanja, ki otroke opolnomoči za samostojno, aktivno in izpolnjujoče življenje. Uspešno ga implementira že več sto učiteljev na več deset šolah po Sloveniji.

Je avtorica člankov, raziskav in priročnika za učitelje. Več: https://formativno.si/o-meni/

Priporoča v branje: https://old.delo.si/mnenja/gostujoce-pero/vzgoja-neodgovornosti.html

Veselimo se srečanja z vami!

Ravnatelj: Davorin Majhenič

Dostopnost