Spoštovani starši!

Po daljšem času se vaši otroci spet vračajo v vrtec. Da bi bil prehod za otroke lažji, vas prosimo za vaše sodelovanje. Strokovni delavci vrtca smo si zamislili domišljijski lik pikapolonice, ki je tudi simbol sreče, da bi otrokom polepšal ponovni prihod v vrtec.

V vrtcu bo tako otroke pričakala pikapolonica, ki jih bo razveseljevala in bo vpeta v naše vzgojno izobraževalno delo.

Pikapolonica ima nekaj informacij za vas. Prosimo, če se o teh vsebinah tudi pogovorite z vašimi otroki.

• Pikapolonica že nestrpno čaka vse otroke.
  • V vrtec bo otrok vstopil sam, potrebno pomoč mu bo vzgojiteljica nudila v garderobi.
  • Lepo se bo igrati s prijatelji tudi brez fizičnih stikov (objemi, …).
  • Ninica za spanje lahko pride v vrtec le čista in v plastični vrečki. Uporabili jo bomo izključno le v času počitka oz. spanja.
  • Igrače bodo ostale doma, saj ne želimo, da bodo virusi potovali od doma v  vrtec in iz vrtca domov.
  • V vrtcu ne bo vseh njegovih prijateljev.

Tudi za vas starši imamo nekaj pomembnih informacij:

• Skupine otrok se ne bodo med seboj družile.
  • Starši bodite točni  pri oddaji in sprejemu otrok o morebitnih spremembah nas takoj obvestite na telefonsko številko  05 330 20 45.
  • Starši, ne pozabite na izjavo, ki je nujna za sprejetje otroka v vrtec.
  • Za podrobnejše informacije prilagamo spletne povezave: NIJZ, ZRSŠ, MIZŠ

V vrtcu bo malo drugače, vendar se bomo potrudili, da bo vašemu otroku lepo.  Skrbite za svoje zdravje.

Pomočnica ravnatelja za vrtec, Tjaša Čehovin

Ravnatelj, Davorin Majhenič