Skoči na glavno vsebino

Urnik interesnih dejavnosti v šol. letu 2022-23

IDRAZREDIZVAJALECČAS
Bralna značka1.Nevenka RojcSRE, 5. uro
Bralna značka2.Jožica Randl-MarcTOR, 6. uro
Bralna značka3.Orjana ŽvanutTOR, 6. ura
Bralna značka4.Marko CurkSRE, 6. uro
Bralna značka5.Edes Arčon VodopivecTOR, 6. uro
Bralna značka6.7.8.9.Marina TrohaPON, 6. uro
(po dogovoru)
Angleška bralna značka4.5.6.7.8.9.Katarina ČotarTOR, 6. uro
(po dogovoru)
Italijanska bralna značka7.8.9.Suzana Mozetičpri pouku
Otroški pevski zbor1.Kris FrančeškinPET, 5. uro
Otroški pevski zbor2.3.4.5.Erika KlanjščekTOR, 6. uro
SRE, 6. uro
Mladinski pevski zbor6.7.8.9.Erika KlanjščekPON, 7. uro
ČET, 7. uro
ORFF4.56.7.8.9.Erika KlanjščekSRE, 7. uro (2. skupina)
PET, 7. uro (1. skupina)
Športni krožek1.2.3.Marko CurkTOR, 6. uro
Mavrične urice1.2.3.Maja Pahor
Kris Frančeškin
ČET, 6. uro
Šolski vrt1.2.3.4.5.Orjana Žvanut
Jožica Randl-Marc
SRE, 7. uro
Naravoslovne delavnice1.2.3.4.5.6.7.Mateja Pegan Žvokeljpo dogovoru
Moja Slovenija2.3.4.5.Maša Blaškopo dogovoru
Računalniški krožek4.5.Anja KoronSRE, 6. uro (4. razred)
TOR, 6. uro (5. razred)
Italijanski krožek4.5.6.Suzana MozetičČET, 8. uro
Recitacijski krožek4.5.6.7.8.9.Marjana Mlinarič
Marina Troha
Edes Arčon Vodopivec
ob dejavnostih
Dramski krožek4.5.6.7.8.9.Marjana MlinaričPON, 7. uro
Vesela šola4.5.6.7.8.9.Edes Arčon Vodopivecpo dogovoru
Kolesarski krožek5.Marko CurkPON, 7. uro
Tehnični krožek6.7.8.9.Rosana ŠvaraČET, 6. in 7. uro
Likovni krožek6.7.8.9.Petra Zornvsakih 14 dni
PET, 6. in 7. uro
Prostovoljci6.7.8.9.Maja Pahor
Nevenka Rojc
po dogovoru
Mladi slovenisti6.7.8.9.Marjana MlinaričTOR, predura
Španščina6.7.8.9.Katarina ČotarČET, 7. uro
Otroški parlament6.7.8.9.Jernej Krečičpo dogovoru
Priprave na tekmovanje o sladkorni bolezni6.7.8.9.Mateja Pegan Žvokeljpo dogovoru
Matematični krožek6.7.8.9.Rosana Švarapo dogovoru
Priprave na tekmovanje iz Logike6.7.8.9.Anja Koronpo dogovoru
Mladi geografi6.7.8.9.Jernej KrečičPET, predura
Priprave na tekmovanje v znanju angleškega jezika6.7.8.9.Katarina Čotarpo dogovoru
Priprave na tekmovanje Bober6.7.8.9.Anja Koronpo dogovoru
Bralno tekmovanje iz italijanščine7.8.9.Suzana Mozetičpri pouku
Mladi fiziki8.9.Blaž Uršičpo dogovoru
Mladi kemiki8.9.Mateja Pegan Žvokeljpredura
Mladi zgodovinarji8.9.Jernej KrečičČET, predura