15. marec – svetovni dan spanja

Zdravo spanje je bistvenega pomena za telesno in duševno zdravje ter socialno blaginjo. Zadostno in kvalitetno spanje sodi med temeljne potrebe otrok in mladostnikov za zdravo rast in razvoj in je eden glavnih zaščitnih dejavnikov za srčno žilne bolezni. Je tudi ključnega pomena za doseganje optimalnih delovnih rezultatov, saj izboljšuje spoznavne funkcije, vključno s spominom, pozornostjo in reševanjem težav.

Več o spanju si lahko preberete na spodnjih povezavah:

Svetovni dan spanja 2024

priporocila-za-dobro-spanje_za_otroke_in_mladostnike

Naspan.si-letak-v5

10_priporocil_za_zdravo_spanje_otrok

TEHNIČNE TEŽAVE PRI ODJAVI/PRIJAVI PREHRANE

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da prihaja pri odjavi/prijavi prehrane do tehničnih težav, ki onemogočajo pošiljanje potrdil na e-poštni naslov. Kljub temu, da na mail ne prejmete obvestila o uspešni prijavi/odjavi prehrane, jih mi vidimo znotraj sistema.

Napako bomo poskusili v čim krajšem času urediti. Hvala za razumevanje.

Lep pozdrav.

NOV KOMBI

Za organizacijo šolskih prevozov nam je občina kupila nov kombi.

PETEK, 9. 2. 2024

Spoštovani starši!

Kot smo vas obvestili na 1. roditeljskem sestanku in kot je zapisano v koledarju v Beležki, v petek, 9. 2. 2024, ne bo pouka.

Prihajajoči dogodki