Skoči na glavno vsebino

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Evropska kohezijska politika v Sloveniji

Več o programu je objavljeno na spletni strani Arnesa.

Office 365

Osnovna šola Branik pa ponuja tudi brezplačen dostop do spletnega paketa storitev Office 365. Office 365 so storitve in orodja, ki olajšajo sodelovanje in komunikacijo med vsemi udeleženci v izobraževanju. Združljive so z različnimi operacijskimi sistemi in zagotavljajo neovirano in varno mobilno delo z različnimi napravami.

Več o tem si lahko preberete na spletni strani Arnesa.

Za dodatne informacije kontaktirajte učiteljico (ROID) Anjo Koron (anja.koron@os-branik.si).

Prihajajoči dogodki

Dostopnost