Spoštovani starši in učenci!

V ponedeljek, 18. 5. se spet začenja pouk  za učence prve triade. Da bo delo potekalo nemoteno vas prosimo, da si podrobno preberete to obvestilo.

• Šolska vrata se odpro ob 7.30. Starši skupaj z učenci prihajate v šolo pri zadnjem vhodu (pri šolskem igrišču). V tem času bo parkirišče pri tem vhodu namenjeno samo staršem. Pred vstopom pazite na varno razdaljo. Tam bo učenca sprejel dežurni učitelj. Usmeril jih bo do garderob (1. razred – učilnica 2. razreda , 2. razred  – učilnica 3. razreda3. razred – hodnik pred angleščino), kjer se bodo učenci na varni razdalji preobuli. V garderobnih prostorih si bodo temeljito umili roke in odšli v učilnice, kjer se bo izvajal pouk. Prvi razred bo v svoji učilnicidrugi razred se bo preselil v učilnico 4. razreda, tretji razred pa bo odšel  v pritličje, v učilnico angleščine. Starši in drugi spremljevalci v šolo ne vstopajo. Če želite kontakt z zaposlenimi, pozvonijo pri vhodnih vratih in počakajo.
  • Prosimo vas, da učenec v ponedeljek prinese izjavo, ki ste jo prejeli. Če doma nimate tiskalnika, lahko izjavo napišete po vzorcu kar lastnoročno. Brez nje učenec ne sme vstopiti v šolske prostore.
  • Zaposleni bomo na šoli pouk in druge aktivnosti izvajali v skladu z navodili NIJZ, ZRSŠ in MIZŠ. Učenci posameznih razredov se tako ne bodo srečevali, ločeni bodo tudi njihovi sanitarni prostori, prostor za rekreacijo na prostem in v času kosila. Šport se bo izvajal v telovadnici in zunaj. Tudi podaljšano bivanje se bo izvajalo ločeno po posameznih razredih.
  • Malico bodo učenci pojedli v razredu. Hrano jim bo prinašalo in delilo kuharsko osebje. Poskrbljeno bo tudi za čiščenje in razkuževanje površin, učilnice se bodo večkrat dnevno temeljito prezračile.
  • Učenci naj od doma ne prinašajo nobenih igrač.
  • Za odhod otroka v spremstvu staršev pozvonite pri vhodnih vratih ali pokličete na telefonsko številko  ob najavljeni uri odhoda, učitelj vam bo otroka pripeljal do vrat.
  • Vozni red:

• Avtobus po ustaljenem voznem redu
  • Kombi zjutraj: Šmarje – 7:15,  Zavino – 7:19, Spodnja Branica – 7:23, Pedrovo – 7:45
  • Kombi popoldne:  Pedrovo – 13:50, Spodnja Branica, Zavino, Šmarje – 14:20

Ravnatelj,  Davorin Majhenič