Spoštovani starši!

1.9.2020 začenjamo novo vrtčevsko leto, za katerega si vsi želimo, da bi potekalo čimbolj umirjeno. Zaradi možnosti okužb z virusom Covid-19, se moramo še naprej držati varnostnih ukrepov in priporočil s strani NIJZ-ja, da bi preprečili širjenje virusa.

S 1.9.2020 bo omogočen vstop v vrtec tudi staršem. Prosimo pa, da ob vstopu upoštevate naslednja pravila:

• v vrtec lahko vstopajo naenkrat  le štirje (4) starši z otroki, ostali počakate pred vhodom, upoštevajoč varnostno razdaljo,
  • odrasli si razkužijo roke na vhodu,
  • odrasli obvezno uporabljajo zaščitno masko.

Prosimo vas, da otroke v čim krajšem času oddate vzgojiteljici v skupino in  zapustite vrtčevske prostore!

Pomembno je, da v vrtec prihajajo le zdravi otroci.

Prvi dan prihoda prinesete s seboj podpisano »Izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec po odsotnosti zaradi počitnic ali bolezni«.

USPEŠNO IN ZDRAVO VRTČEVSKO LETO!

Tjaša Čehovin, pomočnica ravnatelja za vrtec                                                                              Davorin Majhenič, ravnatelj