Skoči na glavno vsebino

V torek, 2. 9. 2020, se je začelo novo šolsko leto. V našo šolo je na novo zakorakalo 13 majhnih, a veselih in pogumnih prvošolcev. Skupaj s starši so se v telovadnici udeležili krajšega kulturnega programa. Poleg začetne slovenske državne himne, ki jo je na violino zaigrala naša učenka Nisa, sta nas s spodbudnimi in prijaznimi besedami nagovorila ravnatelj Davorin Majhenič in župan MONG Klemen Miklavič. Program smo popestrili z glasbenimi točkami, pri katerih se je izkazala kitaristka Ula. 

Po prisrčni podelitvi rumenih rutic prvošolcem, so starši ostali v telovadnici, kjer jim je svetovalna delavka Maja posredovala nekaj informacij za prve šolske dni. Učitelja 1. razreda pa sta učence odpeljala v učilnico. Tam so na hitro raziskali vse kotičke učilnice ter pripravili presenečenje za starše. Naučili so se gibalno pesmico in narisali risbico, kar so kasneje pokazali staršem. 

Sledila je še pogostitev s torto ter prijeten klepet s starši.

GALERIJA

Dostopnost