Spoštovani starši.

Glede na letni načrt dela, imajo učitelji enkrat tedensko (razpored je na spletni strani) dopoldansko pogovorno uro in enkrat mesečno (običajno drugi četrtek v mesecu) popoldansko.

Glede na razmere smo se kljub temu odločili, da bodo pogovorne ure zaenkrat še vedno v običajni obliki, torej v šoli.

Na pogovorne ure se učiteljem prijavite preko e-pošte. Za popoldanske pa bo tudi na vratih učilnic prijavna tabela, kamor bodo učenci vpisali vašo prijavo na pogovorno uro.

Prostor za dopoldansko pogovorno uro je v urniku na spletni strani.

Učilnice za popoldansko pogovorno uro:

• učitelji od 1. do 5. razreda v matičnih učilnicah. Učiteljica Kris v kabinetu razredne stopnje, učiteljica Jožica v zbornici razredne stopnje.
  • učiteljica Erika (6. razred) v učilnici slovenščine,
  • učiteljica Katarina (7. razred) v učilnici matematike,
  • učiteljica Rosana (8. razred) v učilnici angleščine,
  • učiteljica Januša (9. razred) v učilnici biologije,
  • učiteljica Sara v čitalnici,
  • učiteljica Anja v računalniški učilnici,
  • Učitelj Jernej v kabinetu ob matematiki,
  • učiteljica Mateja v kabinetu ob biologiji,
  • učitelj Blaž v učilnici tehnike,
  • učiteljica Suzana in učiteljica Petra v zbornici.

Starši na pogovorno uro (če se le, da skupaj z otrokom) prihajate skozi vhode, ki so določeni za posamezni razred.  Na pogovorni uri je potrebno upoštevati priporočila NIJZ (razdalja, maska, razkuževanje rok). Prosimo tudi, da se držite dogovorjene ure.

Davorin Majhenič, ravnatelj