Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 4. 11. 2021, smo učence 1. razreda s kratkim programom sprejeli v Šolsko skupnost učencev Osnovne šole Branik. Učence je najprej nagovoril ravnatelj Davorin Majhenič in nato mentor skupnosti učencev, Jernej Krečič. Pred sprejemom v skupnost sta učencem predstavila, kaj je skupnost učencev in kako deluje. Devetošolca sta učencem povedala, da je v skupnosti zelo pomembno, da se med seboj spoštujemo in da smo eden do drugega prijazni in spoštljivi. Predvsem pa moramo skrbeti, da nobenega učenca iz skupnosti ne izločimo.

Učencem je dobrodošlico izrekel tudi predstavnik šolske skupnosti učencev, Tilen Colja, ki je učence skupaj s predstavnikoma 9. razreda, Nikom Pečenkom in Zaro Sando sprejel v šolsko skupnost OŠ Branik. Prvošolci so ob vstopu v skupnost obljubili, da bodo kot člani šolske skupnosti poskrbeli, da se bodo pridno učili, da si bodo pomagali, da bodo prijazni do sošolcev, da bodo spoštovali starejše, da bodo pazili na svoje zdravje, da bodo skrbeli za čisto okolje in da se bodo trudili, da jim bo jim/nam bo na šoli lepo.

Ob tej svečani priložnosti so prvošolci prejeli slavnostno listino in majhna darilca.

Vsi na šoli učencem želimo, da bi bili vedoželjni, pogumni ter da bi se na naši šoli dobro počutili.

Dobrodošli v Skupnosti učencev šole!

GALERIJA

Dostopnost