Skoči na glavno vsebino

Vsako leto Lions klubi s celega sveta sponzorirajo mednarodni likovni natečaj »Plakat miru« v lokalnem okolju. Namen natečaja je spodbuditi otroke k razmišljanju o življenju na našem planetu, o sočutju, o miru. Svoja razmišljanja otroci z različnimi tehnikami predstavijo kot likovna dela.

Dela se najprej ocenjujejo na lokalnem nivoju, nato na nivoju distriktov in v končni fazi na mednarodnem nivoju.

Lions klub Vogrsko je letos povabil k sodelovanju v projektu Plakat miru tudi našo šolo. Izmed vseh nastalih likovnih del, so bile izbrane tri šolske finalistke, ki so sodelovale v izboru na lokalni ravni.

To so: Lara Vodopivec iz 7. razreda, Lara Mihelj iz 7. razreda in  Nisa Bajrektarevič iz 8. razreda.

V četrtek, 24. 3. 2022 je v dvorani v Bukovici potekala prireditev z zabavno predstavo in pestrim programom, na kateri so podelili priznanja šolskim finalistom iz Kanala, Šempetra pri Gorici, Renč, Dornberka in Branika.

Na prireditvi so bila razstavljena najboljša likovna dela iz omenjenih šol.

Čestitke!

Več si lahko preberete tukaj: https://lionsvogrsko.si/dogodki/arhiv_dogodkov/2022010316420225/

GALERIJA

Dostopnost