Skoči na glavno vsebino

Minuli teden smo Oblački preživeli tri, s pestrimi aktivnostmi prežete dneve ob Slovenski obali. Takoj po prihodu na Debeli rtič smo se nastanili v sobah in se po kosilu kot pravi pomorščaki z ladjico odpravili na izlet do Kopra, kjer smo se posladkali s težko pričakovanim sladoledom. Drugi dan letovanja smo se preizkusili v izzivih lova na morski zaklad, ki so ga na Debelem rtiču pustili pravi gusarji. Popoldan smo na plaži raziskovali morje in morske prebivalce, dan pa zaključili ob plesu, kokicah in v družbi prijateljev na »pižama žuru«. Zadnji dan letovanja smo se v spremstvu animatorke odpravili v Čarobni gozdiček, kjer smo iskali škratke in se naučili poseben medvedji ples. Seveda se od Debelega rtiča niso morali posloviti praznih želodčkov, zato smo pred odhodom odšli še na kosilo, zatem pa se polni lepih spominov odpravili proti domu.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spletni galeriji.

 

Dostopnost