Skoči na glavno vsebino

Kot smo že zapisali v eni izmed prejšnjih objav, so se učenci 5. razreda (ki so sodelovali v projektu Varno na kolesu), uvrstili v finalni izbor najbolje ocenjenih nalog v sklopu Postajam kolesar.

Program Varno na kolesu pod okriljem družbe Butan plin, se je zaključil s sklepnim dejanjem na prireditvi v SiTi Teatru v Ljubljani, kjer je bilo čutiti navdušenje in dobro voljo finalistov. Nekaj članska strokovna žirija je razglasila zmagovalce projekta, kjer si je delo braniških učencev zaslužilo končno 3. mesto (v družbi več kot 140. osnovnih šol)! Poklon učencem, ki so bili tako nagrajeni za svoje celoletno trdo delo, prizadevanje in predanost na področju prometne varnosti in trajne mobilnosti.

Nagrada pa je servis koles za celo šolo in lokalno skupnost, ki ga podarja Zavarovalnica Triglav. Kolesa bo (jeseni) tako temeljito pregledala in popravila strokovna ekipa ter s tem zagotovila varnost in zanesljivost koles, ki je ključnega pomena za brezskrbno kolesarjenje.

Več o dogajanju na prireditvi pa v zgornjem posnetku ali GALERIJI.

Dostopnost