Skoči na glavno vsebino

V torek, 20. 6. 2023, smo se z učenci, ki so obiskovali interesno dejavnost šolski vrt, odpeljali na nagradni izlet na Gradišče nad Prvačino. Sprejela sta nas gospod Miro Kerševan in gospa Anamarija Slabe. Zanimivo objavo o nagradnem izletu si preberite  s klikom na povezavo http://www.solskiekovrt.si/nagrade-pomladnega-natecaja-drustva-sev-dobra-sorta/.

V sredo, 21. 6. 2023, smo se drugošolci in tretješolci s prav posebno nalogo odpravili na šolski vrt. Čakalo nas je še zadnje opravilo pred počitnicami. Nabrali smo krompir. Učiteljica Jožica ga je očistila in narezala, prijazni kuhar in kuharice so ga nam spekli. Vrtičkarji smo se skupaj zbrali v drugem razredu in si privoščili slasten krompirjev prigrizek .😊

Torkove in sredine utrinke si oglejte v fotogaleriji.

Se vidimo v septembru.

Mentorici: Orjana Žvanut in Jožica Randl-Marc

Dostopnost