Skoči na glavno vsebino

Spoštovani učenci, starši in krajani!

V torek, 26. 9. 2023, bo pred OŠ Branik, od 8.00 do 16.00 potekal brezplačni servis koles za učence, starše in krajane Krajevne skupnosti Branik. Prisotni bodo trije serviserji, ki vam bodo opravili tehnični pregled kolesa, odpravili manjše težave (npr. preverjanje tlaka v gumah, nastavitev zavor in menjalnika, čiščenje verige in zobnikov, mazanje ipd.).  Za resnejše težave se bo obiskovalcem svetovalo, kako jih najlažje odpravijo (kaj je narobe in na katerem servisu oziroma kako to najlažje popravijo). Na kolesa bodo nalepili odsevne nalepke, ki naredijo kolo bolj vidno in varno, ter obešanko na kateri so napisana popravila, ki jih bo naredil serviser.

Brezplačni servis koles je zasluga učencev 6. razreda, ki so si v lanskem letu zagotovili 3. mesto v projektu Varno na kolesu. Hvala.

Lepo vabljeni!

Dostopnost