Skoči na glavno vsebino

V okviru Evropskega tedna mobilnosti in evropskega tedna športa 2023 so se naši učenci udejstvovali v različnih aktivnostih. Vsi učenci naše šole so se razgibali v 10 minutnem aktivnem odmoru ob Evropskem tednu športa. Vaje so bile zelo zabavne in zanimive in verjamemo, da jih bomo uporabili še kdaj.

Učenci od šestega do devetega razreda so imeli v tednu športa poseben izziv, saj so tekmovali v pretečenih krogih teka. Zmagovalci so bili učenci 6. razreda! Čestitke vsem za borbenost in vztrajnost in dokaz, da ekipni duh šteje!

Učenci, ki so pri izbirnem predmetu Šport za zdravje so se preizkusili v balinanju. Hvala Športnemu društvu Branik za zanimiv popoldan.

Za zaključek pa smo se udeležili še Goriškega festivala športa, kjer smo se preizkusili v različnih športnih panogah ter tekmovali v šolskem krosu. Med učenci šestih razredov si je 1. mesto pritekel Rene Silajdžič, njegov sošolec pa 2. mesto.

 

Dostopnost