V četrtek, 7. 12. 2023, smo v okviru »Veselega decembra«, v vrtcu »Rastja« Branik organizirali tradicionalni sprehod z lučkami. V vrtec smo v popoldanskih urah povabili starše in otroke, ki so si v vrtcu najprej izdelali svojo »lučko« – lanterno iz steklenega kozarca, ki so ga okrasili s poljubnim motivom. Po končani izdelavi smo se otroci in starši vseh skupin zbrali pred vrtcem in se v soju izdelanih »lučk« odpravili na sprehod po Braniku. Po vrnitvi smo se ogreli s toplim čajem in posladkali s piškoti, ki so jih cel teden pridno pekli otroci ob pomoči vzgojiteljic in pomočnik-a/ic vzgojiteljic.

Pedagoški delavci vrtca se vsem otrokom in staršem iskreno zahvaljujemo za tako veliko udeležbo. Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spletni galeriji.