V sredo, 10. aprila, je otroški pevski zbor sodeloval na Reviji otroških in mladinskih pevskih zborov Goriške 2024, z naslovom “Pesem je zaklad v duši“. Na koncertih, ki so potekali v Kulturnem domu Nova Gorica v treh dneh, je nastopilo 22 pevskih zborov goriške regije in zamejstva. Za klavirjem je naš zbor spremljal Blaž Pahor. Revija je bila strokovno vodena, zbore je pozorno poslušala zborovodkinja Marinka Šuštar. Po času covida (ko Revije v takšni obliki niso organizirali) ter lanski odpovedi sodelovanja zaradi bolezni, so prav vsi pevci zbora prvič zapeli v dvorani Novogoriškega kulturnega doma. Čestitke in pohvale našemu otroškemu zboru, ki je prvič  nastopil na Reviji zborov. Utrinke z nastopa si lahko ogledate v galeriji.