Skoči na glavno vsebino

ZADNJA OBVESTILA

Omejitev pri sprejemanju daril

Spoštovani, z namenom ozaveščanja uradnih oseb in boljšega razumevanja zakonskih določb so na Komisiji za preprečevanje korupcije za javne vzgojno-izobraževalne zavode pripravili oziroma oblikovali kratek vodič po ključnih pravilih in omejitvah...

Zbiranje odpadnega papirja

V skupni akciji vrtca in šole bo potekalo od PONEDELJKA, 17. 6. do PETKA, 21. 6. 2024 . Kontejner bo na parkirišču vrtca/šole. Zbrana sredstva bomo nakazali v šolski/vrtčevski  sklad Vabljeni k sodelovanju!

DEŽELA PRIJATELJEV 2024

Nedelja, 2. junij 2024, med 10. in 18. uro V Novi Gorici bo po letu dni spet potekalo druženje pod klobukom prijateljstva. V deželi prijateljev si bosta roko podala Festival za ljubitelje živali in Robin HUD festival. Letos si bodo lahko otroci z...

DOGODKI

Oblački na Debelem Rtiču – zadnji dan

Oblački na Debelem Rtiču – zadnji dan

Oblački smo se spet zbudili v toplo sončno jutro. Dan smo začeli zelo aktivno, saj smo po jutranjem umivanju že začeli s pakiranjem. Žal je že prišel dan našega odhoda. Po obilnem zajtrku smo zaključili s pakiranjem in odšli na težko pričakovani...

več...
Oblački – letovanje na Debelem Rtiču – 2. dan

Oblački – letovanje na Debelem Rtiču – 2. dan

Oblački so se po mirni noči, zbudili polni energije, v lepo sončno jutro. Po umivanju in preoblačenju smo se odpravili na obalo, kjer smo se raztegnili in opravili jutranjo telovadbo. Nato smo odšli na obilen samopostrežni zajtrk, kjer smo si...

več...
Oblački – letovanje na Debelem Rtiču – 1. dan

Oblački – letovanje na Debelem Rtiču – 1. dan

Danes smo okrog 11.00 ure prispeli na Debeli Rtič, kjer so nas pričakali prvi sončni žarki.  Polni radovednosti smo se odpravili proti Mladinskemu domu Rakovica. Tam smo se namestili in se najprej odpravili na krajši sprehod, da smo raziskali...

več...
Dostopnost